Милош Цетина

Милош Цетина своје прво запослење добија након студентске праксе у хотелу Hyatt Regency у Београду и то на позицији рецепционера. На тој позицији остаје наредних неколико година, а затим бива промовисан у супервизора рецепције/ноћног менаџера. Учествује у отварању хотела Crowne Plaza у Београду и прелази на позицију асистента менаџера рецепције у том хотелу. Током свог рада успева да усаврши своје знање, што резултира промовисањем у вођу одељења безбедности и вишег асистента шефа рецепције хотела Crowne Plaza. Током 2017. године прелази у Словенију, у Љубљану, и учествује у отварању хотела InterContinental на позицији шефа рецепције. На тој позицији остаје све до септембра 2021. године , када добија промоцију у менаџера сектора соба (Rooms Division Manager).
У Високој хотелијерској школи дипломирао је 2016. године на студијском програму Хотелијерство. Милошева порука свим садашњим и будућим генерацијама студената Високе хотелијерске школе је: „Хотелијерство је љубав, а не само обичан посао“.